ACTIV-NET sp. z o.o.


ACTIV-NET sp. z o.o.
Browarowa 21
43-100 Tychy
NIP: 6443505802

Artur Hofman
E-mail: biuro@activ-net.pl

0/5 Brak ocen.

Jesteśmy Agencją Reklamy i Marketingu Internetowego, budujemy identyfikacje marki klienta w szeroko pojętym internecie i nie tylko. 

Nasze działania:
budowanie marki klienta w oparciu o internet, social media
kampanie reklamowe, 
promocja produktu, 
projekty graficzne do druku i internetu,
druk materiałów reklamowych
sesje fotograficzne - personalne i produktowe,
strony i portale internetowe
sklepy internetowe
pozycjonowanie SEO
reklama GOOGLE AdWords
remarketing, reklama śledząca
kampanie reklamowe facebook/youtube/instagram
wykonywanie filmów reklamowych i szkoleniowych kanał youtube

Nasze motto:
Wykorzystując potencjał Twojej firmy, zaprowadzimy Cię do sukcesu!

Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu strategii budowy wizerunku w sieci. Oferując pełen zakres usług, związanych ze wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promowania marki w Internecie, zapewniamy kompleksową obsługę Klienta. Doradzamy jak i pytamy dlaczego warto zainwestować w e-marketing oraz nową stronę internetową.

Nasze ostatnie realizacje:

http://damar-trans.eu/
http://msbiuro.com/
http://www.alfamedica.med.pl
http://borkomet.com/
http://sew-met.pl/
http://www.mceramic.com/
http://pracowniasmaku.com.pl/
http://slsprofile.pl/
http://glamourdayspa.pl/
http://wioska-medyczna.pl/
http://koryto-miesne.pl/
http://constfin.pl/
http://okterm.pl/
http://itloftpark.pl/
http://stek.tychy.pl/
http://koz-bud.com.pl/

Jako Agencja marketingu internetowego, która wykonuje kompleksową identyfikację wizualną w internecie.

Wykonujemy:  Strony/sklepy internetowe - nasze strony spełniają najnowsze wymogi i standardy panujące w sieci. Sa przygotowane do dzialania na urządzeniach mobilnych. Wykorzystywane przez Nas technologie są odpowiednio dobrane do klienta. Optymalizacja strony (pozycjonowanie) internetowej pod konkretny słowa klucze (najczęściej wyszukiwane słowa, hasła przez klientów) z podziałem na frazy ogólne np. "kredyty hipoteczne" lub lokalne "reklama Tychy”, ”ocieplenia Śląsk”. Trafnie dobrane generują wartościowy ruch w witrynie i pozwolą naturalnie uzyskiwać co raz wyższe pozycje. Usługi poligraficzne – przygotowanie profesjonalnej identyfikacji wizualnej firmy, wydruki ulotek, banerów, przygotowanie materiałów promocyjnych np. kubków i długopisów. Prowadzenie kampanii w mediach internetowych – kampanie na facebook, prowadzenie stron w social mediach. Jako Partner Google wykonujemy: Kampanie AdWords - to najszybszy sposób na skuteczną reklamę online Państwa firmy. AdWords pozwala na niezwykle precyzyjne kierowanie reklam przy jednoczesnej, pełnej kontroli wydawanych środków. przy pomocy Google Analytics jestśmy wstanie najlepiej określić jakie kampanie będą dla Państwa najlepsze. Podobną kampanię możemy zastosowaćna Facebooku. Street View Trusted (Business View)-czyli interaktywny wirtualnym spacerem, który zostaje podpięty bezpośrednio pod wizytówkę Google na mapach oraz Google+ . Na chwile obecną jest to jedna z najtańszych opcji funkcjonowania lokalnie w internecie. Korzyścią jest to, że zyskuje kilka kanałów które prowadzą do strony internetowej oraz profesjonalne zdjęcia dzięki, którym zostaną Państwo zauważeni i lepiej zapamiętani.
  -- 
Pozdrawiam, Artur Hofman | Prezes Zarządu GSM: 608 444 111 ACTIV-NET Sp z o.o. | BIURO HANDLOWE ul. Browarowa 21, 43-100 Tychy e-mail: a.hofman@activ-net.pl | web: www.activ-net.pl  

Artur Hofman ACTIV-NET sp. z o.o.
Artur Hofman
Browarowa 21, 43-100 Tychy
E-mail: biuro@activ-net.pl
Tel.: +48 48608444111
.
.
.
.
.
.
.

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące cookies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.