Agencja marketingu internetowego


Agencja marketingu internetowego
Siemińskiego 25 D/7
44-100 Gliwice
NIP: 6312681697

Daniel Janiszewski
E-mail: biuro@testimo.pl

www.testimo.pl

0/5 Brak ocen.

  Marketing internetowy skierowany jest do każdego! Niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, możesz promować się w Internecie. Jedyne, o czym należy pamiętać, to by dostosować działania do specyfiki danej branży, ale tym zajmiemy się już my.

Spora część naszych klientów ma problem z widocznością w Internecie. Mimo posiadania strony internetowej telefon nie dzwoni bez przerwy, a produkty zalegają w magazynie. Jeśli masz podobny problem, to warto się z nami skontaktować. Pomagamy zbudować wizerunek marki, promując ją w Internecie, a przy okazji dzięki nam zyskasz nowych, potencjalnych klientów.

W swojej pracy wykorzystujemy różne dostępne środki oraz narzędzia. Możemy zaproponować Ci m.in. kampanie SEO/SEM (pozycjonowanie strony, kampanie AdWords), usługi z zakresu social media (prowadzenie Facebooka czy Instagrama) i content marketingu czy marketing szeptany. To, które działania sprawdzą się w przypadku Twojej firmy, zależy przede wszystkim od branży, dlatego też zachęcamy do kontaktu z Testimo.

Konkurencja na rynku jest spora, więc aby odnieść sukces, nie wystarczy promować się w taki sam sposób, jak inne firmy. Dlatego też nie pracujemy szablonowo – nasze działania dopasowujemy do specyfiki danej branży. Współpracę z każdym klientem zaczynam od analizy rynku oraz audytu jego strony (w przypadku, w którym klient nie ma strony internetowej, proponujemy mu jej stworzenie), dzięki czemu możemy zaproponować konkretne działania marketingowe.


Dlaczego warto nam zaufać:
Nie działamy szablonowo. Wiemy, że każdy klient jest inny i różne rozwiązania mogą się u niego sprawdzić, dlatego też indywidualnie dobieramy ofertę pod klienta, a nie na odwrót.

Pracuje u nas zespół specjalistów, dla których praca jest pasją. A dzięki temu, że lubimy to, co robimy, maksymalnie się angażujemy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę. Zapewniamy stały kontakt z naszymi Account Managerami, dzięki czemu mogą się do nas zgłaszać klienci z całej Polski.  

Daniel Janiszewski Agencja marketingu internetowego
Marzena Tokarz
,
E-mail: mtokarz@testimo.pl
Tel.: 696960099

Andrzej Kraczla: 692-005-833

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.
Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące cookies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.